Hakkımızda

Hakkımızda

Background Image

MÜHENDİSLİK

BURGAZ MÜHENDİSLİK

Büyük Projelerin Tercihiyiz...

Divider Image

Burgaz Mühendislik, Vaillant ürünlerinin tüketicilerde yarattığı güven duygusunu marka değeri olarak benimsiyor, konfor, hizmet, yenilik gibi özellikleri güven duygusuyla pekiştirerek müşterilerimizden gelen memnuniyetle geleceğe doğru emin adımlarla yürüyoruz.

Burgaz Mühendislik, Isıtma ve soğutma sektörü konusunda kendisini ispatlamış ekiplerimiz ile müşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz. Müşteri taleplerini en iyi şekilde değerlendirip, en uygun çözümü sunmak için çalışmalarımız aralıksız devam etmektedir. Zamanında teslim ettiğimiz kaliteli ürünlerimiz, hızlı ve güvenilir hizmetlerimiz ile mutlak müşteri memnuniyeti sağlamak birinci hedefimizdir.

Hizmet verdiğimiz ürünler arasında, klima, kombi, yoğuşmalı kombi, kazanlar, konvansiyonel kombi, boylerler, güneş enerji sistemleri ve radyatörler yer almaktadır.

Yalova ilinin Merkez ilçesinde, faaliyet gösteren firmamız Burgaz Mühendislik güler yüzlü personeli ve ferah mağazası ile hizmet vermeye devam etmektedir.
Sizleri de Vaillant Burgaz Mühendislik showroomumuza bekliyoruz.

MİSYONUMUZ:

Faaliyet gösterdiğimiz alanda müşteri ihtiyaç ve beklentilerini anlayarak; müşteri memnuniyetini ön planda tutan, çevreye karşı duyarlı, sosyal ve toplumsal sorumluluğunun bilincinde, kaliteli ürün/kaliteli hizmet anlayışıyla, en etkin çözüm ortaklığını sunan mühendislik firması olmaktır.

VİSYONUMUZ:

Modern mühendislik hizmetlerini çevresiyle uyum içinde sunarak; sağlıklı, eğitim seviyesi yüksek, tarihi değerlerine sahip çıkan bir toplum oluşumuna katkıda bulunan, yenilikçi, akılcı, ekonomik ve sorumlu yaklaşımımızla bölgede lider mühendislik şirketi olmaktır.

İLKELERİMİZ

· GÜVENİLİRLİK : Ürün&hizmet kalitemiz ve müşteri ilişkileri yönetim anlayışımız ile güvenilir bir çözüm ortağı olmaktır.

· SORUMLULUK : Çevremize karşı duyarlıyız. Sosyal ve toplumsal sorumluluklarımızın bilincindeyiz.

· KALİTE : Sektörümüzde öncü rolünü üstlenen şirketlerin ürünlerini müşterilerimize sunarak; bilgilendirme, satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile yaşam kalitelerini arttırmaktır.

· YENİLİKÇİLİK : Dünya genelinde, sektörümüzde meydana gelen teknolojik ve yönetsel değişiklikleri takip etmektir. Değerlerimize sahip çıkarken, ürün ve hizmet kalitemizi arttırarak; süreçlerimizi akredite etmektir.

· AKILCILIK : Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini; kaliteli ürünleri, ekonomik fiyatlarla sunarak en etkin şekilde karşılamaktır.

· PAYLAŞIMCILIK : Sahip olduğumuz değerleri, müşterilerimizle, çalışanlarımızla ve çevremizle ortak bir platformda buluşturarak, bütünlüğümüzü güçlendirmektir.

ANLAŞMALI BANKALAR

· YAPI KREDİ

· GARANTİ BANKASI

· FİNANSBANK

· HSBC