ENGLISH                  
Anasayfa   -    Hakkımızda   -    Doğalgaz   -    Mühendislik   -    İnşaat   -    Referanslar   -    İletişim
Hakkımızda
 Hakkımızda
 

MİSYONUMUZ:

         Faaliyet gösterdiğimiz alanda müşteri ihtiyaç ve beklentilerini anlayarak; müşteri memnuniyetini ön planda tutan, çevreye karşı duyarlı, sosyal ve toplumsal sorumluluğunun bilincinde, kaliteli ürün/kaliteli hizmet anlayışıyla, en etkin çözüm ortaklığını sunan mühendislik firması olmaktır.

       

VİSYONUMUZ:

         Modern mühendislik hizmetlerini çevresiyle uyum içinde sunarak; sağlıklı, eğitim seviyesi yüksek, tarihi değerlerine sahip çıkan bir toplum oluşumuna katkıda bulunan, yenilikçi, akılcı, ekonomik ve sorumlu yaklaşımımızla bölgede lider mühendislik şirketi olmaktır.

 

İLKELERİMİZ

 

·         GÜVENİLİRLİK : Ürün&hizmet kalitemiz ve müşteri ilişkileri yönetim anlayışımız ile güvenilir bir çözüm ortağı olmaktır.

·         SORUMLULUK : Çevremize karşı duyarlıyız. Sosyal ve toplumsal sorumluluklarımızın bilincindeyiz.

·         KALİTE             :  Sektörümüzde öncü rolünü üstlenen şirketlerin ürünlerini müşterilerimize sunarak; bilgilendirme, satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile yaşam kalitelerini arttırmaktır.

·         YENİLİKÇİLİK   : Dünya genelinde, sektörümüzde meydana gelen teknolojik ve yönetsel değişiklikleri takip etmektir. Değerlerimize sahip çıkarken, ürün ve hizmet kalitemizi arttırarak; süreçlerimizi akredite etmektir.

·         AKILCILIK         : Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini; kaliteli ürünleri, ekonomik fiyatlarla sunarak en etkin şekilde karşılamaktır.

·         PAYLAŞIMCILIK   : Sahip olduğumuz değerleri, müşterilerimizle, çalışanlarımızla ve çevremizle ortak bir platformda buluşturarak, bütünlüğümüzü güçlendirmektir.
 

ANLAŞMALI BANKALAR

·         YAPI KREDİ

·         GARANTİ BANKASI

·         FİNANSBANK

·         HSBCBaşlıksız Belge
 
  Tel :   +90 226 811 45 00
   
  Faks :   +90 226 811 45 00
  Mail :   info@burgazmuhendislik.com.tr
   
  Adres :   Süleymanbey Mahallesi Mimar Sinan Caddesi
Funda Apartmanı No: 19/A Merkez / YALOVA
 © Copyright Burgaz Mühendislik Sosyal Ağlar :